Фуршет

Організація виїздного фуршету в Києві

Найбільш популярний та зручний формат як для бізнес заходів так і для сімейних свят. Він не обмежує вас вибором локації, адже його можна влаштувати у будь-якому місці - у закритому приміщенні або на свіжому повітрі на будь-яку кількість людей. Ви обираєте локацію, ми забезпечимо всім необхідним від столів і посуду до тематичного декору.
Прорахувати вартість Фуршет
Фуршет
Open Show Kitchen
Ефектні шоу для гостей, які змусять запамʼятати важливу подію
Фуршет Тепан шоу
Фуршет Сорбет шоу
Фуршет Шоу якініку
Фуршет Салат бар
Фуршет Гастро станції
Фуршет Barman шоу
Фуршет
Фуршет
Ефектна подача
Сирні та м’ясні станції, салат бар, сорбет шоу, тепан шоу та інші open kitchen show
Фуршет
Індивідуальне меню
Ми підберемо меню, враховуючи ваші побажання та вподобання ваших гостей. Для найвибагливіших зробимо дегустацію обраних позицій
Фуршет
Комплексний підхід
Організуємо захід "під ключ": розробка концепції, розробка меню, підбір підрядників та персоналу, технічне забезпечення та супровід, адміністрування та обслуговування вашого заходу на обраній вами локації
Фуршет
Власна локація
Локація в центрі Києва загальною площею 3600 м2 з професійним обладнанням. Зручне розташування поруч з метро та доступність до громадського транспорту, наявність парковки на велику кількість авто
Фуршет
Корпоративні вимоги
Враховуюємо корпоративні вимоги та індивідуальні побажання при складанні меню та підборі сервіровки та подачі
Фуршет
Гнучкий бюджет
Ми лояльні в такому делікатному питанні і готові запропонувати меню та організацію вашого заходу на будь-який бюджет
Фуршет
Навіть під час війни люди кохають, планують майбутнє, збираються та проводять заходи. Ми їх професійно організуємо та перетворюємо у спогади.
Фуршет
Перегляньте більше фотографій з наших заходів
більше фото Фуршет
Фуршет
Нам довіряють свої заходи провідні українські та міжнародні компанії
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Власна локація
Локація в центрі Києва загальною площею 3600 м² для заходів будь-якого формату, складності та кількості гостей
Фуршет
Фуршет
Фуршет
Фуршет
При замовленні фуршету або банкету в грудні та січні – локація безкоштовно!

Фуршет в Києві на будь-якій локації: в закритому приміщенні або на свіжому повітрі – обираєте ви, організуємо ми! Ви обираєте локацію, ми забезпечимо всім необхідним від столів і посуду до тематичного декору.

Формат фуршетного столу – один з найпоширеніших форматів кейтерингу. Він буде доречним як для невеликого сімейного свята або бізнес зустрічі та презентації від 10 персон, так і для грандіозних маштабних подій: бізнес конференції, корпоративів, фестивалів та концертів.

Pochayna Event Catering запропонує меню, враховуючи ваші гастрономічні вподобання та побажання ваших гостей на будь-який бюджет. Шеф-кухар здивує гостей своєю фірмовою обугленою телятиною souce vide з соусом теріяку або тартар з м’яса в’яленого бичка з попкорном з гречки чи утка хойсін з печеним перцем.

У нас є чим вас здивувати!

ЧОМУ ФУРШЕТ НА ЗАМОВЛЕННЯ ТАКИЙ ПОПУЛЯРНИЙ?

Кейтеринг стає все більш затребуваною послугою – набагато простіше і вигідніше замовити фуршет або банкет у компанії, що має досвід в організації та проведнні заходів, ніж готувати самостійно. Якщо врахувати ваш час та зусилля, необхідні для організації свята – підготовка такого заходу виявиться дуже виснажливою. Після довгого процесу підготовки у вас навряд чи знайдуться сили на розваги та відпочинок.

Тому рішення замовити кейтеринг у професіоналів дозволить вам насолоджуватись цінними моментами з колегами та друзями. Вам залишається розповісти нам про концепцію вашого заходу, ваші побажання і кількість гостей. Всі інші клопоти ми візьмемо на себе. Наші досвічені менеджери та кухарі зроблять свою справу професійно!