Банкет

Банкет в Києві на локації Pochyna Event Hall або на обраній вами

Формат банкету найбільш характерний для урочистих заходів на велику кількість гостей - весілля, новорічне свято або день народження компанії. Ми розробимо меню, враховуючи ваші гострономічні вподобання. А також підберем декор відповідно до концепції заходу та тематики свята.
Прорахувати вартість Банкет
Банкет
Open Show Kitchen
Ефектні шоу для гостей, які змусять запамʼятати важливу подію
Банкет Сорбет шоу
Банкет Шоу якініку
Банкет Barman шоу
Банкет
Банкет
Індивідуальне меню
Ми підберемо меню, враховуючи ваші побажання та вподобання ваших гостей. Для найвибагливіших зробимо дегустацію обраних позицій
Банкет
Власна локація
Великий зал в центрі Києва для банкету до 800 персон. Зручне розташування поруч з метро та доступність до громадського транспорту, наявність парковки на велику кількість авто
Банкет
Комплексний підхід
Організуємо захід "під ключ": розробка концепції, розробка меню, підбір підрядників та персоналу, технічне забезпечення та супровід, адміністрування та обслуговування вашого заходу на обраній вами локації
Банкет
Навіть під час війни люди кохають, планують майбутнє, збираються та проводять заходи. Ми їх професійно організуємо та перетворюємо у спогади.
Банкет
Перегляньте більше фотографій з наших заходів
більше фото Банкет
Банкет
Нам довіряють свої заходи провідні українські та міжнародні компанії
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
Власна локація
Локація в центрі Києва загальною площею 3600 м² для заходів будь-якого формату, складності та кількості гостей
Банкет
Банкет
Банкет
Банкет
При замовленні фуршету або банкету в грудні та січні – локація безкоштовно!

Для організації банкету в Києві кейтерингова компанія Pochayna Event Catering запропонує вам великий вибір позицій меню. Враховуючи концепцію вашого заходу та корпоративні вимоги, ми підберем декорування та сервіровку. Маємо власну базу меблів, обладнання та посуду, що дозволяє нам бути мобільними та адаптуватись до будь-якої локації та умов.

Додатково до послуг кейтерингу, ми пропонуємо організацію “під ключ” від технічного обслуговування, адміністрування і підбору підрядників до креативної частини заходу.

В залі Pochayna Event Hall ми можемо розмісти банкетом до 800 персон. Локація має зручне розташування поруч з метро та недалеко від центра міста, з доступністю до громадського транспорту та парковкою на велику кількість авто. Локація має повне технічне забезпечення: професійне звукове, світлове обладнання та проєкційну систему 360, яка занурить ваших гостей у центр подій.

Завдяки високого рівня сервісу, ви та ваші гості зможуть насолоджуватися заходом та спілкуванням з колегами та друзями.